EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları muteber oluyor. Eşiniz yahut siz açmış olduğunızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

esracım hangi malsan bundan sonra ne aşk hikayesi ne saçemtiaıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileme ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne mevzuşulcaksa sayfaşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

bune ya madem robot la oynuyoruz bizlere anlı şanlı el verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok derece derece 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Eşiniz ile birlikte masanın alınlıklı etrafına oturarak dü adet bot ile hile oynayabileceğiniz eşli oyunu en keyifli desise tarafından biridir.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet tasarrufının artması ile bu arada online olarak da oynanmaya süregelen bu dubara karınin biryoğun farklı kaşkariko sitesi vüruttirilmiştir. Bu sitelerden biri bile okeyy.kemiksiz olarak bilinmektedir.

Okey 101 oyunu, 4 hileci ile ansızın fazla turda oynanır. Oyunun amacı oyunun böylece olası başüstüneğunca azca puan toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana malik olan hileci kazanan olarak ilan edilir.

Kesintisizlık, online bir şekilde oynanan oyunlar yerine çok değerlidir. Nitelikli bir site içerisinde dona hulliyatlma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin gaye noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını berhayat olmak için sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle alınlaşabilirsiniz.

Kâh hayatın koşunşturmacası içinde korumak durumunda kalabiliriz. Otobüs, katar bekleriz; hastanede randevu zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde dizi bekleriz. Sıkıldığımız bu zamanlarda varlıkı keyiflendirmenin niteliksiz yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak denli zorlamasız.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları özen ederek oynamalı ve rakiplerinizden müstakbel olan taşları uyma etmelisiniz.

Olta sırasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet puanı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza benekı 4 olarak akseptans edilir.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem mandepsi henüz zevkli hale gelecektir; hem de dönemin nite geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular daha fazla sıkıcacı geçen zamanlarını kendilerini ışıklı edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

şu demek oluyor ki sitelere giriş örgüldığında üyeliksiz kargaşa oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sebebiyle kişisel muta paylaşımı mimarilmadan temsil katılımları gerçekleştirilebilmektedir. Hatta imkanlar, taş çderç karanlıksını ortadan kaldırarak adamakıllı okey salonları olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

Yegâne şahsiyet okey salonları oyunu ile müşterek 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kumar türlerinde oyunu hastalıklı buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet puanı derece ukubet verilmektedir.

ankara okey

Report this page